Ігор отримав престижну премію Global Student Prize як студент, що здійснює найбільший реальний вплив на навчання, життя своїх однолітків і на суспільство загалом.

Всесвітню студентську премію заснувала організація Chegg.org у партнерстві з Varkey Foundation. Нагороду запровадили, щоб висвітлювати змінотворчі зусилля студентів у всьому світі. 2022 року таким ініціатором зміни світу на краще став МАНівець Ігор Клименко.

Новина про Ігоря Клименка-3

Зараз він навчається на фізико-математичному факультеті в КПІ імені Ігоря Сікорського, але пошуками рішення, як допомогти своїй країні, займався ще з 5 класу. Хлопець сформувався в умовах війни, найбільше прагне зменшити кількість жертв від вибухових пристроїв і почати відбудову України, тож працював над розробкою роботів-розміновувачів. Зі своїм останнім дослідженням «Quadcopter Mines Detector» став фіналістом Х Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2021: Україна і світ» та отримав золоту медаль у молодшій категорії на Малайзійській 21-й технологічній виставці (MTE-2022).

Новина про Ігоря Клименка-1

У квітні Ігор долучився до програми «UF», бізнес-інкубатора МАН, «Startup Beginner», щоб удосконалити свій прототип коптера-міношукача, та став одним із найкращих випускників. У червні хлопець розпочав навчання вже на дорослій програмі «UF» — «Empowering Future Entrepreneurial Ukraine» та отримав стипендію €5 000 від фінської інвестиційної компанії «Ministry of Good Spirit» для мотивації та подальшої роботи над коптером.

Новина про Ігоря Клименка-2

Так Ігор дійшов і до світового визнання та перемоги на Global Student Prize. Він отримає $100 000 стипендії, більшу частину якої планує вкласти у розвиток свого стартапу. Хлопець, який увійшов у список 100 найкращих студентів світу, хоче почати масове виробництво свого винаходу, залучити якомога більше компаній та організацій, щоб інвестувати в готовий продукт і поширити його для допомоги своїй країні. Пишаємося МАНівцями та радіємо кожній перемозі!