6 відео
#CVIDOMI: відбудовувати країну
Профорієнтаційний проєкт про 10 професій відбудовувачів та відбудовувачок майбутнього України від Малої академії наук та UNFPA, Фонду ООН в галузі народонаселення за підтримки Посольства Швеції в Україні.
ВІДЕОПРОФОРІЄНТАЦІЯ
47 відео
Збірник відеозавдань із природничих дисциплін. Астрономія
Відеозавдання для фанатів космосу і технологій. З'ясуйте, наскільки добре ви знаєтеся на астрономічних явищах, новітніх космічних місіях та будові Всесвіту!
ВІДЕОАСТРОНОМІЯ
10 відео
Сyber Future: 10 професій майбутнього
У цьому проєкті розбираємося у IT-професіях: які вони бувають і яких знань та навичок потребують. Геймери, UX-дизайнери, фахівці з кіберзахисту – розповімо про ці та багато інших професій.
ВІДЕОКОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ
10 відео
Що ти знаєш про...? Історія регіонів України
Це серія роликів на історичну тематику, де ми розповідаємо цікавезне про регіони України: від Закарпаття до Слобожанщини й від Криму до Сіверщини 🤩
ВІДЕОІСТОРІЯ
10 відео
#CVIDOMI_надихати: 10 історій успішних жінок
Відеопроєкт Малої академії наук України спільно з UNFPA, ГО «ЕдКемп Україна», за підтримки Швеції. У серії відео 10 жінок розповідають про власний професійний шлях і руйнують гендерні стереотипи кожна у своїй сфері. Мотиваційні ролики допоможуть тобі зрозуміти особливості різних професій без жодних упереджень!
ВІДЕО
57 відео
Збірник відеозавдань із природничих дисциплін. Фізика
Відеозапитання з фізики для учнів і вчителів. У відео ви побачите відтворення парадоксів і нестандартні експерименти, які закохають вас у фізику! В основу покладені завдання Всеукраїнського інтернет-турніру з природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація».
ВІДЕОФІЗИКА