5 відео
#CVIDOMI_надихати: 10 історій успішних жінок
Відеопроєкт Малої академії наук України спільно з UNFPA, ГО «ЕдКемп Україна», за підтримки Швеції. У серії відео 10 жінок розповідають про власний професійний шлях і руйнують гендерні стереотипи кожна у своїй сфері. Мотиваційні ролики допоможуть тобі зрозуміти особливості різних професій без жодних упереджень!
ВІДЕО
57 відео
Збірник відеозавдань із природничих дисциплін. Фізика
Відеозапитання з фізики для учнів і вчителів. У відео ви побачите відтворення парадоксів і нестандартні експерименти, які закохають вас у фізику! В основу покладені завдання Всеукраїнського інтернет-турніру з природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація».
ВІДЕОФІЗИКА
15 відео
Збірник відеозавдань із природничих дисциплін. Хімія
Саме час перевірити свої знання та поміркувати над вражаючими дослідами й загадковими реакціями. Розкрийте таємниці хімічних перетворень разом з нами під час розв’язання відеозапитань з хімії!
ВІДЕОХІМІЯ
5 відео
Наукток: спитай у науковця
Відеопроєкт Малої академії наук України, у якому науковці та митці відповідають на нагальні, подекуди банальні й мемні запитання про свою сферу. І все це — експертно, доказово та фаново водночас.
ВІДЕОБІОЛОГІЯЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВОМОВОЗНАВСТВОІСТОРІЯ
6 відео
Сер(E)альність: серіали та філософія
«Сер(Е)альність» — відеопроєкт від Малої академії наук України, який розглядає філософські теми крізь призму кіно та серіалів. Приготуйтеся! Буде гаряче!
ВІДЕОФІЛОСОФІЯ
8 відео
WOW-математика: як захоплювати дітей на уроках
Проєкт, що робить математику ближчою до дітей! Наші експерти діляться корисними інструментами, як-от головоломками, іграми та квестами. А ще вони підкажуть, як надихати учнів до навчання, бути для них менторами та друзями.
МАТЕМАТИКАВІДЕО