47 відео
Збірник відеозавдань із природничих дисциплін. Астрономія
Відеозавдання для фанатів космосу і технологій. З'ясуйте, наскільки добре ви знаєтеся на астрономічних явищах, новітніх космічних місіях та будові Всесвіту!
ВІДЕОАСТРОНОМІЯ
10 відео
Сyber Future: 10 професій майбутнього
У цьому проєкті розбираємося у IT-професіях: які вони бувають і яких знань та навичок потребують. Геймери, UX-дизайнери, фахівці з кіберзахисту – розповімо про ці та багато інших професій.
ВІДЕОКОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ
9 відео
Що ти знаєш про...? Історія регіонів України
Це серія роликів на історичну тематику, де ми розповідаємо цікавезне про регіони України: від Закарпаття до Слобожанщини й від Криму до Сіверщини 🤩
ВІДЕОІСТОРІЯ
10 відео
#CVIDOMI_надихати: 10 історій успішних жінок
Відеопроєкт Малої академії наук України спільно з UNFPA, ГО «ЕдКемп Україна», за підтримки Швеції. У серії відео 10 жінок розповідають про власний професійний шлях і руйнують гендерні стереотипи кожна у своїй сфері. Мотиваційні ролики допоможуть тобі зрозуміти особливості різних професій без жодних упереджень!
ВІДЕО
57 відео
Збірник відеозавдань із природничих дисциплін. Фізика
Відеозапитання з фізики для учнів і вчителів. У відео ви побачите відтворення парадоксів і нестандартні експерименти, які закохають вас у фізику! В основу покладені завдання Всеукраїнського інтернет-турніру з природничих дисциплін «Відкрита природнича демонстрація».
ВІДЕОФІЗИКА
15 відео
Збірник відеозавдань із природничих дисциплін. Хімія
Саме час перевірити свої знання та поміркувати над вражаючими дослідами й загадковими реакціями. Розкрийте таємниці хімічних перетворень разом з нами під час розв’язання відеозапитань з хімії!
ВІДЕОХІМІЯ