Науково-освітня платформа МАН — місце, де наука стає ближчою!
Ми розповідаємо дітям і дорослим про науку просто, діджитально й інтерактивно. Історичні дати, правила нового українського правопису, математичні формули, хімічні поняття чи англійські фразеологізми – це та багато іншого пояснюємо через захопливі лонгріди, інтерв’ю, тести, комікси, відео, подкасти, інфографіки й мемчики.

Ми допомагаємо освітянам знайти контент для уроків і професійного розвитку.
Освітня платформа МАН – це:
МАНмедіа
Інтерв’ю, лонгріди, що допоможуть зрозуміти й полюбити науку. Хочете побачити, чим харчуються українські полярники? Дізнатися, з ким маєте більше спільного: Подерв’янським, Франком чи Жаданом? Чи знайти ТікТок-канали для підготовки до ЗНО або план уроку до Дня кіборгів? Тоді гоу до МАНмедіа!
Відео
Бесіди з науковцями – лідерами думок, вибухові експерименти, експлейнери з різних наук. Хочете почути думку історика про «родинні зв’язки» Байди-Вишневецького і Байдена? Або дізнатися від письменника, чому воли ревуть, а липа шелестить? Чи навчитися робити слайми та вирощувати кристали в пробірці? Гайда до наших відеопроєктів!
Онлайн-курси
Матеріали для вчителів, які прагнуть розвивати свої м’які та тверді навички. Хочете дізнатися нове про свій предмет: математику чи біологію, хімію чи фізику, літературу чи англійську мову? Шукаєте нові інструменти, щоби зробити уроки діджитальними, розмаїтими й захопливими? Мрієте надихати і мотивувати учнів? Тоді наші онлайн-курси для вас!
Подкасти
Аудіопроєкти, у яких говоримо з науковцями просто й доказово про складне і наукове. Хочете нарешті розібратися в чорних дірах, діпфейках та екофрендлі технологіях? Дізнатися, коли люди колонізують Марс і чому бутерброд не завжди падає маслом вниз? Почути думку біолога про безлактозне молоко чи враження філолога від українського перекладу фільму “Marvel”? Нумо слухати наші подкасти!
Видавництво
Підручники, посібники, збірники, монографії та інші матеріали з різних наук. Хочете знайти методички з фізики, української літератури чи історії для уроків? Або книги, що допоможуть залучити дітей до змінотворення й громадської активності? Чи, може, монографії для розвитку своїх м’яких і твердих навичок? Гайда читати наші видання!