«AI Lab» — освітньо-дослідницький проєкт, який «Projector» запустить вже цьогоріч. Він допоможе інтегрувати штучний інтелект у популярні професійні напрями: креатив і мистецтво, бізнес, технології та розробку, а також гуманітаристику. На кожному з напрямів навчатимуть, як за допомогою ШІ розширити свої можливості, оптимізувати робочі процеси й навіть шукати відповіді на філософські питання. 

Наразі в розробці команди три навчальних програми: «Product Design with AI», «Product Management with AI» та «Visual Communications with AI». Набирати групи на навчання планують на початку літа.

Окрім навчальних програм, на учасників «AI Lab» чекають онлайн-події та зустрічі, запуск цифрових продуктів на основі ШІ, дослідження та обмін досвідом у спільноті ентузіастів. Більше про проєкт і можливості штучного інтелекту можна дізнатися в медіа ШІ-лабораторії «Aidful» у телеграмі. 

Також «AI Lab» шукає зацікавлених у темі ШІ викладачів, науковців, креаторів, партнерів чи донорів, аби розвивати проєкт і творити інновації разом. Пропозиції співпраці можна надсилати на пошту ai.lab@prjctr.com

Обкладинка: Анастасія Василенко