Дослідники прогнозують: у найближчі 10 років на ринку праці з’являться нові професії. На їх появу вплине бурхливий розвиток технологій, а готуватися до цієї нової реальності варто вже сьогодні. Яка саме з ІТ-професій майбутнього тобі підійде, допоможе дізнатися наш тест у межах «Cyber Future: 10 професій майбутнього». Це профорієнтаційний відеопроєкт за підтримки бренду Lenovo, який робить смарттехнології зрозумілими для кожної та кожного. 

То що, гайда до тесту?

 

Стеж за проєктом «Cyber Future: 10 професій майбутнього», аби дізнаватися ще більше про IT!  

Переходь за лінками та дізнавайся історії успіху…

Dendi (Данила Ішутіна)професійного кіберспортсмена, переможця першого та фіналіста другого і третього турнірів «The International» з «Dota-2», засновника кіберспортивного клубу «B8» та ексгравця української кіберспортивної команди «Na'Vi».

Діми Малєєва — веброзробника та engineering-менеджера, а ще автора ютуб-каналу та ведучого подкасту «Shit I know live».

Дмитра Корнілова — співзасновника та CEO метамаркетингової агенції «FFFACE.ME» та маркетинг-футуриста з понад 13-річним досвідом.

Лізи Хлопкової — UI/UX-дизайнерки, авторки ютуб-каналів і співзасновниці VR-стартапу, який дозволяє віртуально переглянути квартиру, а також умеблювати її.

Богдана Кота — керівника продукту в компанії «Tumblr» та співзасновника благодійного фонду «Коло».

Демида Майорникова — СЕО та співзасновника стартап-компанії «SEKURNO», а в минулому — дипломата і фахівця з кіберзахисту.

Антона Бочарова — фахівця зі штучного інтелекту та співзасновника стартапу «IntelSoft Technologies».

Ілюстрації: Анастасія Василенко